Děje se toho moc

Dneska leje. Celej den je počasí, že by psa nevyhnal. V jednu ráno došla milá zpráva a udělala malou radost. Vše je dobré. Baví mně když lidé dělají co baví je a ještě jim to vydělává peníze. Je to fáze života do které se moc lidí nedostane a pokud se vám to podaří v mladém věku, máte před sebou krásný život.

Pár lidí co to dokázali znám, a radost z toho mám opravdu. Někdy je to o strachu překonat sám sebe, dělat to poctivě a pro ostatní. Věřit a o víře moc nemluvit, protože tak poznáte člověka který to myslí vážně.

Nedávno jsem se poprvé ocitl v soudní síni. Na straně kdy obhajuji pravdu. Dost o těchto věcech přemýšlím, co je vlastně důležité v životě? Peníze? Sláva? Majetek? Má cenu pro tyto věci obětovat zdraví, dobrou pověst, čisté svědomí? pro někoho ano. Já k těm lidem nepatřím.

Často se mne lidé ptají, jak zvládám ty stresové situace? Prej jsem podle jednoho neuvěřitelně klidný. Když projdete část života a ne zrovna veselou, která vás srazí na kolena zjistíte, že nejdůležitější v životě je

Čisté svědomí, pevné zdraví, upřímnost a radost i z druhých. Pak už vás nic nezastaví.

A teď už trochu hudby.